OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácieAKO POUŽÍVAŤ ZPS X NA VIACERÝCH PC

Zoner Photo Studio X poskytuje svojim užívateľom nemalé výhody. Jednou z nich je jeho používanie na viacerých PC bez toho, aby ste si museli pre každý pc kupovať licenciu. Za všetkým totiž stojí Zoner účet. Je to tzv. brána do služieb Zoneru všeobecne. Bez Zoner účtu ZPS X nespustíte. Táto jedinečná vlastnosť je od verzie ZPS 18. Takže ak vlastníte 18, je tento návod určený aj Vám.Názorný príkladJano si doma obstaral ZPS X a používa ho na svojom notebooku. Upravuje fotografie, zdieľa ich na sociálnych sieťach so svojimi priateľmi, či tvorí svoj prvý fotoobraz. Je so ZPS X veľmi spokojný a chcel by ho používať aj v práci. Notebook sa mu ale nechce nosiť do práce. Ako vyriešiť jeho problém?Jano prišiel do práce. Na webe navštívil stránku www.zoner.sk. Na svoj stolný počítač si stiahol a nainštaloval skušobnú verziu Zoner Photo Studia X. Pri prvom spustení ZPS X vyskočí na Jana upozornenie, že si musí vytvoriť nový Zoner účet, alebo sa prihlásiť už do existujúceho Zoner účtu. Jano zvolí možnosť "Už máte účet? Stačí sa prihlásiť." Do políčok zadá mailovú adresu a heslo, pod ktorým sa prihlasoval doma. Malá poznámka: Jano musí byť online.
Hotovo :) Jano si aktivoval ZPS X v práci na stolnom PC. Teraz môže pokojne upravovať fotografie a využívať všetky funkcie ZPS X. Jano má dokonca prístup aj k svojim albumom na Zonerame, prepojenie na svoje sociálne siete. To znie dobre. Čo poviete? Využijete aj Vy svoje ZPS X na viacerých PC?K ČOMU SLÚŽI ZONER ÚČET?


Zoner Photo Studio X