OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

TILT SHIFT EFEKT VO FOTOGRAFIÁCH

Tilt – shift efekt je súčasťou nástrojov Zoner Photo Studia od jeho 15 verzie. Vďaka tomuto efektu sa náhodný pozorovateľ fotografie môže domnievať, že ide o miniatúru.

Aplikovanie efektu nieje vôbec náročné. Stačí sa pohrať s nastaveniami parametrov a podľa vkusu upraviť fotografiu.

Tilt-shift efekt v ZPS nájdete pod Menu » Efekty » Tilt-shift efektFotografia pred úpravou Tilt-shift efektom.

Parametre efektu si môžete ľubovoľne nastaviť. Napríklad si zvoliť inteznitu rozmazania, či samostatne nastavovať šírky prechodu.

Veľmi užitočnými parametrami sú Odlesky. Celkovo fotografiu oživia a v kombinácií so Saturáciou, teda zosilnením farieb vytvoríte dokonalú fotografiu.

Nastavenie parametrov Tilt-shift efektu v našom prípade.

AplikovanieTilt-shift efektu.

Fotografie pred a po aplikovaní efektu.

Vlak na fotografií pôsobí, akoby bol miniatúra.Tento efekt je obľúbený hlavne pri hromadnej úprave fotografií. V Zoner Photo Studiu môžete upraviť naraz aj stovky fotiek a ušetríte si tým veľa času.

Máte vo svojom fotoarchíve fotky, ktoré by ste chceli Tilt-shift efektom upraviť? Vyskúšajte si to so Zoner Photo Studiom na 30 dní zadarmo.OKOMENTUJTE ČLÁNOKPREJSŤ NA ĎALŠÍ TUTORIÁL »
 

FOTOSKOLA.sk
Máme radi fotografiu a s ňou spojené úpravy v Zoner Photo Studiu. Uverejňujeme pre Vás články s tipmi a trikmi s cieľom dosiahnuť krásne a štýlové fotografie.