OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

MAGICKÝ ČAS VIANOC JE SPÄŤ
Získajte darček k ZPS X zadarmo

Milí priatelia, blíži sa čas Vianoc, magických chvíľ kedy prichádza čas na veľa fotografií a na ich spracovanie. Využite preto tieto chvíle na obdarovanie seba, alebo svojich blízkych. So skvelým programom Zoner Photo Studio v slovenčine od nás dostanete exkluzívne krabicové balenie zadarmo.Atraktívne balenie

Balenie inštalačnej sady dodá darčeku exkluzívny vzhľad. Určite oceníte, keď budete mať pohromade ako praktickú príručku, tak USB flash disk aj s inštalačným súborom. Pekne všetko na jednom mieste.

Bohatý obsah

Čo by to bol za darček bez poriadného obsahu. Balenie schováva plnofarebnú praktickú príručku priamo od tvorcov programu. Obsahuje až 160 strán a venuje sa aj novinkám ZPS X. Naučíte sa prácu s vrstvami, s rozšírenými nedeštruktívnymi úpravami, výrobu fotopredmetov a strihu videa. Súčasťou balenia je aj 8GB USB flash disk.


Fotografie zadarmo

V Zoner Photo Studiu si môžete fotky nielen vylepšiť, ale objednať aj ich tlač. Od nás ako pozornosť získavate zadarmo tlač 15 fotografií v rozmere 10 x 15 cm. Upravte vaše fotky, objednajte a už len počkajte na ich doručenie.

Licencia na Zoner Photo Studio je hradená formou ročného poplatku 47,88 €. Krabicové balenie v hodnote 13 € je zadarmo. Hradíte iba poštovné.

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting ľahko.