OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácieIMPORT A EXPORT PRESETOV

Po vydaní jesennej aktualizácie 2018, si môžu užívatelia medzi sebou presety vymieňať. Vydarená novinka, ktorú ocenia najmä fanúšikovia rýchlych úprav. Charakteristike presetov sa venujeme v samostatnom návode Presety v module Vyvolať.
Vytvorte si vlastné presety

Vlastný preset vytvoríte jednoducho. V module Vyvolať upravíte fotografiu podľa vlastného uváženia. Pri úprave použijete a zmeníte nastavenia rôznych parametrov. Aby ste nemuseli nabudúce pri podobnej fotke opäť vykonávať tie isté úpravy, tak si ich uložíte ako vlastný preset.

Pri ukladaní presetu budete mať možnosť preset pomenovať napr. Mesto a vytvoriť aj novú zložku napr. Moje presety, do ktorej ho uložíte. Ak si nevytvoríte novú zložku, tak sa preset uloží do zložky Užívateľské. Umiestnené sú na konci zoznamu presetov. Celý postup je intuitívny, takže v podstate nemáte čo pokaziť.Importujte a exportujte /zdieľajte/ svoje presety

Novo vytvorené presety môžete exportovať a poslať napríklad niekomu blízkemu, aby si ich importoval do vlastného Zoner Photo Studia X a mohol ich používať. Potešíte tak svojich známych fotografov v okolí, ktorí tiež používajú rovnaký software.

To isté platí aj pri importe nových presetov. Môžete si stiahnuť do ZPS X nové presety a rozšíriť tak zoznam o ďalšie rýchle úpravy. Celý návod ako na to si môžete pozrieť v nasledujúcom návode:Darček pre vás - balíček presetov na stiahnutie

Pri príležitosti jesennej aktualizácie sme pre vás nachystali zbrusu novú sadu presetov, ktoré si ľahko importujete do vášho ZPS X. Užite si ich!

Stiahnuť balíček presetov
Zoner Photo Studio X výrazne napreduje novinkami, ktoré sa pravidelne pridávajú formou aktualizácie. Všetky nové nástroje majú užívatelia ihneď k dispozícií. Vyskúšajte si Zoner Photo Studio X na 30 dní zadarmo a preklikajte sa všetkými funkciami, ktoré vylepšia každú fotku.EDITOR, ČI MODUL VYVOLAŤ?

Zoner Photo Studio X