OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

TVORÍME VIDEO PREZENTÁCIU Z VLASTNÝCH FOTIEKVideo prezentácia je jeden z obľúbených nástrojov v module Vytvoriť. Pomocou videa môžete uchovať tie najkrajšie momenty so svojimi blízkymi, napr. z rodinných osláv, výletov, dovoleniek. Príležitostí sa veľa nájde. Neskôr si môžete video spoločne prehrať a vspomínať na konkrétne okamihy. Túto funkciu určite oceníte. So Zoner Photo Studio X vám to pôjde od ruky. Pozrite si našu inšpiráciu pre vaše napr. "vianočné" video.


Páčilo sa vám to? Tak poďme vytvoriť to Vaše.Skôr ako začneme si uvedieme niekoľko užitočných rád. 1 Vytvorte si novú zložku. Napríklad na plochu počítača, do ktorej vložíte všetky fotky, ktoré chcete v prezentácií použiť.2 Očíslujete fotografie. Fotky by mali mať určitú postupnosť, očíslujte /premenujte/ si ich podľa poradia, v akom sa majú vo videu zobrazovať.3 Upravte veľkosť fotiek. Dôležité, aby fotografie nemali príliš veľké mega rozlíšenie napr. cez 4000 px. Pri prezentácií vám pokojne postačí šírka max 1920 px. Môžete použiť hromadnú úpravu veľkosti fotiek, čím si uľahčíte a urýchlite ich úpravu. TIP: video z fotiek bude vyzerať lepšie, ak fotografie hromadne upravíte napríklad jedným z rýchlych filtrov.Ak si chcete pozrieť ako si vytvoriť kreatívnu titulku, pozrite si ďalšie video. Kliknite nižšie na tlačítko "Ako si vytvoriť vlastnú titulku do prezentácie."
AKO SI VYTVORIŤ VLASTNÚ TITULKU DO PREZENTÁCIE »

Zoner Photo Studio X