OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácieAKO NA POZADIE PRI PRODUKTOVEJ FOTOGRAFII

Produktová fotografia je spájaná najmä pri online, prípadne offline prezentácií konkrétneho produktu. Tento fotografický žáner nachádza uplatnenie v reklame, ktorého cieľom je prezentovať dizajn, alebo vlastnosti produktu. Štandardne sa produkty fotia na bielom pozadí pri rôznych zdrojoch osvetlenia (difúzne, smerové, či beztieňový sofbox).Keď je produkt nafotený, následuje postprodukcia ako retušovanie malých nedostatkov (napr. prach, škrabance), prípadne zvýraznenie, alebo odstránenie odleskov. Takto upravenú fotografiu využívajú najmä internetové obchody.My vám dnes ukážeme, ako si vytvoriť vlastné pozadie pomocou Zoner Photo Studia.

Produkt sme z ľavej strany mierne stmavili pomocou nástroja "Úrovne" a vylepšili farbu s "Upraviť teplotu farieb."
Vyskúšajte si Zoner Photo Studio X zadarmo

Až 30 dní máte zadarmo k dispozícií plne aktualizované ZPS X so všetkými novinkami. Môžete si ich vyskúšať na vlastných fotkách a potom sa rozhodnúť, či si obľúbený program obstaráte. Pripomíname, že naši zákazníci majú novinky ihneď k dispozícií niekoľkokrát do roka.


AKO VYTVORIŤ JEDNODUCHÉ POZADIE

Zoner Photo Studio X