OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácieZONERAMA ONLINE GALÉRIAMnohí z vás už využívate online galériu Zoneramu, ale tí, ktorí ešte nie, tak čítajte ďalej. Aby ste plnohodnotne vyťažili zo Zoner Photo Studia čo najviac a služieb Zoneru ako takých, odporúčame si vytvoriť vlastnú online galériu.

Poznáme hneď niekoľko dôvodov prečo si vytvoriť vlastnú galériu:1. ZONERAMA JE CELKOM ZADARMO

Tvorba galérie a umiestnenie akéhokoľvek množstva fotogafií v tej najvyššej kvalite je úplne zadarmo. Žiadne kompresie na vaše fotografie. O kvalitu neprídete. Neplatíte žiadne skryté poplatky. Pokiaľ máte na disku v počítači množstvo fotogafií, ktoré by ste chceli niekde umiestniť a pritom o ne neprísť, Zonerama je ideálnym riešením. Fotografie budete mať kedykoľvek poruke a môžete si ich kedykoľvek stiahnuť naspäť do pc.2. PREPOJENOSŤ SO ZPS

Svoje galérie môžete spravovať priamo v rozhraní ZPS. Nahrávať fotografie, upravovať albumy a zdieľať so svojími blízkymi máte v jednom programe. A čo najviac oceníte je, ak si fotografiu v ZPS upravíte, tak úpravená fotografia sa automaticky zobrazí v albume. Nemusíte ju nahrávať, či prepisovať na Zonerame. Všetko je prepojené a ušetríte množstvo času.3. DOSTUPNÁ Z AKÉHOKOĽVEK ZARIADENIA, ČI PREHLIADAČA

Je úpne jedno kde sa nachádzate, svoje fotografie si môžete prehliadať aj na tablete, mobile, či iných pc. Sme si takmer istý, že rýchlu dostupnosť oceníte. Môžete sa tak kedykoľvek pochváliť svojim blízkym, či kamarátom so svojimi fotografiami.

V návode sa dozviete ako si vytvoriť verejné, alebo skryté albumy. Ukážeme vám postup tvorby albumov ako v rozhraní ZPS, tak priamo v Zonerame.
FUNKCIA-SPRESNIŤ VÝBER »

Zoner Photo Studio X