OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

ZONER PHOTO CLOUD PREDSTAVUJE NOVÝ ROZMER KOMFORTU

Zoner Photo Cloud je veľmi užitočná služba, ktorú si rýchlo obľúbite. Hovoríme o zabezpečnom úložisku pre vaše súbory. Môžete nahrávať akékoľvek dáta, nie je určený iba pre fotografie. Pre každého užívateľa ZPS X je pripravených až 20 GB úložiska zdarma. Samozrejme si užívatelia môžu kapacitu kedykoľvek navýšiť. Ceny vyšších balíčkov si môžete pozrieť na stránke Zoner Photo Cloud.
Komfort, ktorý si zamilujete

Zabudnite na prenášanie fotografií do iného zariadenia. Ak používate Zoner Photo Studio na viacerých zariadeniach pod svojim Zoner účtom, tak budete mať prístup aj k súborom uloženým v Zoner Photo Cloude. Nemusíte tak súbory nahrávať na prenosné zariadenie.

Ďalším plusom je, ak chcete nejakú konkrétnu fotografiu v ZPC upraviť, môžete tak urobiť priamo v Cloude. Nemusíte ju odtiaľ vynímať a po úprave naspäť vkladať.

Vytvorené zložky môžete zdieľať s ďalšími užívateľmi. Iba Vy určujete komu zložku nazdieľate a dokonca aj kapacitu, akú môže užívateľ použiť. To znie viac ako dobre.

Zoner Photo Cloud môžete prepojiť aj s Katalógom a všetky vyhľadávacie funkcie tak budú k dispozícií aj pre ZPC. Osvojte si komfort používania a pozrite si krátke video ako na to:Zoner Photo Studio X výrazne napreduje novinkami, ktoré sa pravidelne pridávajú formou aktualizácie. Všetky nové nástroje majú užívatelia ihneď k dispozícií. Vyskúšajte si Zoner Photo Studio X na 30 dní zadarmo a preklikajte sa všetkými funkciami, ktoré vylepšia každú fotku.ZONER PHOTO CLOUD » tlačová správa

Zoner Photo Studio X