OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácieK ČOMU SLÚŽI ZONER ÚČET?

Mnohí z Vás si kladiete otázku, prečo nás spoločnosť Zoner zaťažuje s vytváraním nového účtu. V skutočnosti, ale zistíte, že Zoner účet má množstvo výhod, ktoré Vám uľahčia ako prácu so Zoner Photo Studiom, tak s prehľadom služieb, ktoré využívate.

Vďaka jednému účtu môžete spravovať svoje objednávky , máte prístup k všetkým službám, spravujete všetky licencie, ktoré ste si zakúpili. Už sa Vám nemôže stať, že by ste licenčné číslo stratili. Navyše ich môžete kedykoľvek znovu použiť, napr. po reinštalácií počítača, keď si obnovujete inštalované programy.K svojim licenciám sa dostanete pod Správa ZPS.VAŠE LICENCIE

Vprípade, že vlastníte viac licencií, zobrazí sa Vám celý zoznam.MOŽNOSTI NASTAVENIA ZONER ÚČTU

V Zoner účtu si môžete nastaviť, alebo meniť rôzne nastavenia ako:

  • Zmena hesla Zoner účtu
  • Zmena mailovej adresy
  • Zlúčenie viacerých účtov
  • Zrušiť Zoner účetZmena hesla Zoner účtu.Zmena mailovej adresy v Zoner účtu.Zlúčenie viacerých účtov v Zoner účtu.Zlúčenie účtov sa Vám môže hodiť v prípade, že využívate viacero účtov naraz. Napríklad dostávate od nás obchodné ponuky na ZPS, ktoré už vlastníte. Pravdepodobne ste účet použili dávnejšie pre kúpu staršej verzie.SPRÁVA ODOBERANIA

Prostredie „Odbery“ Vám umožňuje nastaviť, či chcete od nás odoberať najnovšie novinky Zoner Photo Studia, tutoriály, či novinky o fotografií z magazínu Milujemefotografii.cz.Dostávajte také maily, ktoré chcete.OBNOVENIE HESLA

Z času na čas sa to stane asi každému. Nezúfajte aj na toto sme mysleli. Kliknete na „Zabudol som heslo“ a vložíte aktuálny mail, ktorý využívate pri prihlásení sa do Zoner účtu. Na Váš mail obdržíte nové heslo, s ktorým sa prihlásite do Zoner účtu.

PRIDANÁ HODNOTA ZONER ÚČTU

Spoločnosť Zoner pri vydaní najnovšej verzie Zoner Photo Studio 18 zaviedla nôvý spôsob licencovania programu. Licencia, ktorú si zákazník zakúpi sa nevzťahuje na konkrétne ZPS 18, ale na jeho Zoner účet. A tu narážame na podstatu využitia účtu, vrátane vyššie spomínaných výhod.

"ZONER ÚČET MÁ KAŽDÝ UŽÍVATEĽ ZPS 18"

To znamená pre užívateľa veľkú slobodu v upravovaní fotografií. Program môže využívať na viacerých zariadeniach, bez obmedzenia. Stačí, ak si zákazník stiahne ZPS 18 do konkrétneho pc a prihlási sa cez program (ktorý ho sám vyzve) do svojho Zoner účtu. V tom okamihu si aktivoval program a môže ho využívať.


Podmienka je prístup k internetu. Spravidla ZPS 18 si raz za mesiac vypýta prístup k internetu, aby si overil a spároval vaše údaje. V prípade, že máte ďalšie nejasné otázky, kontaktujte zákaznícku podporu na podpora@zoner.cz.OKOMENTUJTE ČLÁNOK
 

FOTOSKOLA.sk
Máme radi fotografiu a s ňou spojené úpravy v Zoner Photo Studiu. Uverejňujeme pre Vás články s tipmi a trikmi s cieľom dosiahnuť krásne a štýlové fotografie.